Jaká je ideální hudba ke sportu? Zeptali jsme se našich klientů

Bez sluchátek ani ránu! Také to tak máte nebo si raději užíváte zvuků kolem sebe? Pro mnoho lidí je poslech hudby například při běhání nebo jiných venkovních sportech rušivý. Jaká hudba je ale pro vás ta top? Zeptali jsme se našich klientů, co při sportu poslouchají.

Monika (24)

Když jdu do fitka, poslouchám hudbu téměř vždycky. Nejlépe se mi cvičí při hudbě DJů jako jsou Robin Schulz nebo Calvin Harris. Je to energické, ale zároveň mi ta hudba nezabraňuje utíkat od svých myšlenek, jako kdybych poslouchala například českou hudbu, to by mi asi vadilo. Zkuste album Sugar, to je zatím mé osvědčené.

Radek (26)

Když chodím do fitka, cvičím většinou na strojích a hudbu moc neposlouchám, bohatě mi stačí to, co ve fitku zrovna hraje. Ale když chodím běhat, tak si někdy ipod zapnu. Většinou to je Kendrick Lamar, což je asi jediný hip hop, u kterého můžu běhat. Nový album Damn je top.

Simona (22)

Co poslouchám, když sportuju? Při běhání jsou to momentálně nejnovější Chainsmokers, protože mi jejich hudba přijde motivační a neskutečně uvolněná, prostě skvělá na léto. Také mi kamarádka nedávno ukázala hudbu od dánského dua Blondage, která je prostě skvělá do sluchátek. Přiznávám ale, že někdy je ale lepší vše vypnout a poslouchat jen okolní zvuky.

Třeba když chodím běhat do přírody.

Pavel (35)

Ve fitku a na kole hudbu poslouchám. Občas je to starý rock typu ACDC nebo Guns n Roses. Ale poslední dobou také ujíždím na hudbě od Daft Punk, protože mě vždycky pozitivně naladí. Nedoporučuju si ale pouštět hudbu při sportech jako je lyžování. Tam to chce větší dávku soustředění a párkrát už jsem na to špatně doplatil.

Klára (30)

Možná to bude znít divně, ale poslouchám audioknihy. Naposledy to byla Dívka ve vlaku od Pauly Hawkins. Splním si vždycky tak dvě příjemné aktivity a ušetřím čas. Musím ale říct, že se mi líbí hudba na skupinovkách v Jatomi fitness. Nejvíc asi ta u Les Mills BODYBALANCE.