Les Mills

Les Mills je největší společností na světě, poskytující inovativní řešení pro skupinové cvičení. 20 let vytváří originální výcvikové programy, které již používá 16,5 tisíc. fitness klubů v 80 zemích po celém světě.

Co je to Les Mills?

  Programy Les Mills jsou určeny pro lidi, kteří si chtějí tvarovat tělo a kteří vedou dynamický a zdravý životní styl. V současné době je na světě až 120 tisíc instruktorů, který cvičí programy LES MILLS. Jejich design je založen na inovativním cvičení, certifikovaných instruktorech, bezpečnostních předpisech a výzkumu, takže jsou nejen účinné, ale i velmi bezpečné.
  Tréninky jsou vedeny zkušenými instruktory s povzbuzující hudbou a vzrušující choreografií. Nikdy nejsou nudné. Pro udržení atraktivity cvičení, Les Mills každé tři měsíce osvěží své programy změnou choreografie a hudby.

  Les Mills GRIT® CARDIO

  Les Mills Grit Cardio

  Les Mills GRIT® CARDIO je 30 minutový vysoce intenzivní intervalový trénink, typu HIIT, který zlepšuje kardiovaskulární systém, zvyšuje agilitu a maximálně spaluje kalorie. Tato lekce zahrnuje různé druhy cvičení, často bez nástrojů, ale s využitím tělesné váhy, poskytuje výzvu vysokou intenzitou a díky tomu získáte rychlé výsledky.

Les Mills GRIT® STRENGTH

Les Mills Grit Stregth

  Les Mills GRIT® STRENGTH je určen na rozvoj svalové síly. Během 30 minut cvičíte s činkou s váhami a stepem, abyste zvýšili účinnost a intenzitu cvičení. Hudba a pečlivě vybrané cvičení vám umožní zlepšit vytrvalost a sílu. GRIT® STRENGTH je určen pro pokročilé.

Les Mills BODYCOMBAT®

Les Mills Bodycombat

  Les Mills BODYCOMBAT® je plný energie a silového kardio tréninku. Tento dynamický program je inspirován bojovým uměním jako je karate, box, taekwondo a Muay Thai. Celou lekcí vás bude provázet dynamická hudba a energií nabitý instruktor – BODYCOMBAT® ve vás vzbudí vašeho vnitřního bojovníka.

Les Mills BODYBALANCE®

Les Mills Bodybalance

  Les Mills BODYBALANCE® je harmonická kombinace jógy, tai chi a Pilates. Tato lekce vám pomůže zrelaxovat, ale i posílit celé tělo. Koncentrace, správné dýchání a série pečlivě vybraných pohybů těla je součástí této lekce a to vše v rytmu příjemné hudby. Kombinace techniky a pohybů vám dá nejen fyzické cvičení, ale i pocit vnitřního míru a harmonie.

Les Mills CXWORX®

Les Mills CxWorx

  Les Mills CXWORX® hledáte rychlé cvičení, které vás povede k tomu, abyste dosáhli vyšší úroveň fyzické zdatnosti a zároveň posílily a vyrýsovali své tělo? V takovém případě CXWORX® je pro vás. Tato lekce je zaměřena na horní a dolní část těla se zaměřením na břišní svaly a zadek, což zlepšuje odolnost a zabraňuje zraněním.

Les Mills BODYPUMP®

Les Mills Bodypump

  Les Mills BODYPUMP® je silový trénink s hudbou. Účastníci se setkávají s novými výzvami, a zároveň zvyšují svalovou sílu. V rámci hodinové cvičení s činkou zapracujete na vývoji všech hlavních svalových skupin. Sami si vybíráte, jakou zátěž použijete a během lekce budete stimulovat svaly k co nejlepšímu výsledku.

Doporuč zdravý životní styl

Cvič se svými přáteli a sniž si cenu svého členství až o 20%.