Les Mills

Les Mills is the most prestigious company in the world providing innovative solutions for the fitness industry. For 20 years, the experts at Les Mills have been creating original training programs! Customers at more than 16,000 fitness clubs in 80 countries benefit from the effects of Les Mills sessions.

Co je to Les Mills?

  Programy Les Mills jsou určeny pro lidi, kteří si chtějí tvarovat tělo a kteří vedou dynamický a zdravý životní styl. V současné době je na světě až 120 tisíc instruktorů, který cvičí programy LES MILLS. Jejich design je založen na inovativním cvičení, certifikovaných instruktorech, bezpečnostních předpisech a výzkumu, takže jsou nejen účinné, ale i velmi bezpečné.
  Tréninky jsou vedeny zkušenými instruktory s povzbuzující hudbou a vzrušující choreografií. Nikdy nejsou nudné. Pro udržení atraktivity cvičení, Les Mills každé tři měsíce osvěží své programy změnou choreografie a hudby.

  Les Mills GRIT® CARDIO

  Les Mills Grit Cardio

  Les Mills GRIT® CARDIO je 30 minutový vysoce intenzivní intervalový trénink, typu HIIT, který zlepšuje kardiovaskulární systém, zvyšuje agilitu a maximálně spaluje kalorie. Tato lekce zahrnuje různé druhy cvičení, často bez nástrojů, ale s využitím tělesné váhy, poskytuje výzvu vysokou intenzitou a díky tomu získáte rychlé výsledky.

Les Mills GRIT® STRENGTH

Les Mills Grit Stregth

  Les Mills GRIT® STRENGTH je určen na rozvoj svalové síly. Během 30 minut cvičíte s činkou s váhami a stepem, abyste zvýšili účinnost a intenzitu cvičení. Hudba a pečlivě vybrané cvičení vám umožní zlepšit vytrvalost a sílu. GRIT® STRENGTH je určen pro pokročilé.

Les Mills BODYCOMBAT®

Les Mills Bodycombat

  Les Mills BODYCOMBAT® je plný energie a silového kardio tréninku. Tento dynamický program je inspirován bojovým uměním jako je karate, box, taekwondo a Muay Thai. Celou lekcí vás bude provázet dynamická hudba a energií nabitý instruktor – BODYCOMBAT® ve vás vzbudí vašeho vnitřního bojovníka.

Les Mills BODYBALANCE®

Les Mills Bodybalance

  Les Mills BODYBALANCE® je harmonická kombinace jógy, tai chi a Pilates. Tato lekce vám pomůže zrelaxovat, ale i posílit celé tělo. Koncentrace, správné dýchání a série pečlivě vybraných pohybů těla je součástí této lekce a to vše v rytmu příjemné hudby. Kombinace techniky a pohybů vám dá nejen fyzické cvičení, ale i pocit vnitřního míru a harmonie.

Les Mills CXWORX®

Les Mills CxWorx

  Les Mills CXWORX® hledáte rychlé cvičení, které vás povede k tomu, abyste dosáhli vyšší úroveň fyzické zdatnosti a zároveň posílily a vyrýsovali své tělo? V takovém případě CXWORX® je pro vás. Tato lekce je zaměřena na horní a dolní část těla se zaměřením na břišní svaly a zadek, což zlepšuje odolnost a zabraňuje zraněním.

Les Mills BODYPUMP®

Les Mills Bodypump

  Les Mills BODYPUMP® je silový trénink s hudbou. Účastníci se setkávají s novými výzvami, a zároveň zvyšují svalovou sílu. V rámci hodinové cvičení s činkou zapracujete na vývoji všech hlavních svalových skupin. Sami si vybíráte, jakou zátěž použijete a během lekce budete stimulovat svaly k co nejlepšímu výsledku.

Doporuč zdravý životní styl

Cvič se svými přáteli a sniž si cenu svého členství až o 20%.