Přeskočit na obsah

Biostinex – cena – názory – složení – účinky

Biostinex je revoluční doplněk stravy ve formě kapslí, jehož vlastnosti působí proti chuti k jídlu, čímž podporuje hubnutí a zvyšuje sebevědomí.

Biostinex doplňku stravy s přírodním složením

Tyto kapsle se liší od tablet pro snížení hmotnosti na trhu. Doporučují se lidem, kterým dieta, doplňky stravy a fyzická aktivita nepřinesly žádný užitek.

V současné době je výhodné překonat fyzickou únavu a s ní spojené vedlejší účinky pomocí přípravku Biostinex, který má schopnost urychlit anabolismus a přidat energii tím, že snižuje hromadění přebytečného tuku. Pojďme zjistit, co to je!

Co je Biostinex?

Doplněk stravy Biostinex v kapslích podporuje rychlé a účinné hubnutí, zabraňuje únavě a namáhavé dietě. Doplněk stravy je dodáván v praktickém balení obsahujícím až 30 kapslí se vzduchotěsným uzávěrem, který zajišťuje zachování prospěšnosti.

S menším počtem kalorií je snazší zhubnout při stejném počtu zkonzumovaných jídel. Pomáhá tělu vysychat, aniž by výrazně ovlivňoval naši výživu.

Účinky přípravku Biostinex

Ukazuje se, že účinnost přípravku Biostinex spočívá v jeho složení. Specialisté v oboru zkombinovali účinné látky a vytvořili tak jedinečný doplněk stravy s výjimečnou účinností. Kapsle totiž chrání tkáně před hromaděním přebytečného tuku, který se často nachází na břiše, bocích, stehnech a hýždích, snižují pocit chuti k jídlu a urychlují anabolismus.

Biostinex – Složení

Biostinex je inovativní doplněk stravy vytvořený ze 100% přírodních látek s vlastnostmi, které podporují hubnutí a zabraňují hromadění tuku v oblastech nejvíce ohrožených ztrátou tuku.

Neobsahuje barviva ani konzervační látky, GMO, parafín, oleje ani látky škodlivé pro tělo.

Složení obsahuje:

 • L-tyrosin,
 • L-karnitin,
 • Vitamin C,
 • extrakt z listů čínského zeleného čaje.

Jak používat Biostinex? Dávkování

Biostinex je doplněk stravy v kapslích se 100% přírodním složením, který příkladně podporuje hubnutí a vyhýbá se kontraindikacím.

Kapsle se vstřebávají do těla zcela přirozenou cestou a nedochází k jejich poškození. Podávání tobolek je poměrně jednoduché a dávky lze přečíst na vnějším obalu.

Doporučuje se však dodržovat několik jednoduchých kroků:

 • naplňte sklenici 200 ml vody
 • užijte 1 kapsli z balení
 • polykat, pít hodně vody

Tento postup opakujte u oběda a večeře.

Přečtěte si  Matcha Slim Nápoj 100g

Jak používat Biostinex - Dávkování

Kontraindikace použití přípravku Biostinex

Biostinex je inovativní doplněk stravy v kapslích, který po mnoha klinických testech (neprováděných na zvířatech) neprokázal žádná varování ani vedlejší účinky.

Jako doplněk stravy se doporučuje užívat v této formě, nikoli jako náhradu běžné zdravé stravy. Nedoporučuje se používat osobám mladším 18 let, těhotným ženám a kojícím dětem. Nedoporučuje se používat osobám s nesnášenlivostí nebo alergií na produkt nebo některou z jeho složek.

Upozornění: Tento výrobek by měl být uchováván mimo dosah dětí. Nepřekračujte dávkování. Výrobek skladujte na chladném místě, mimo dosah zdrojů tepla.

Recenze uživatelů Biostinex

Níže jsou uvedeny recenze extrapolované z fór lidí, kteří produkt používali a poskytli osobní svědectví po řádném experimentování s produktem:

Jako dobrý jedlík jsem se rozhodl dodržovat dietu a sportovat. Když jsem téměř dosáhla svého cíle, můj osobní trenér mi doporučil, abych si vzala tablety, které mi pomohou shodit posledních pár kilogramů, a doporučil mi Biostinex. S důvěrou v tuto osobu jsem neváhal ani chvíli a musím přiznat, že jsem jí dodnes velmi vděčný. Produkt chutná výborně a mohu říci, že výsledky, kterých jsem dosáhl, mě nechávají toužit po dalších a dalších každý den. Doporučuji.

Po přečtení pozitivních recenzí jsem si tento produkt koupil při cvičení fyzické aktivity. Bohužel však výrobek dorazil pozdě a ve zcela roztrhaném obalu. Vzhledem k současné situaci jsem nedůvěřoval použití, ale kontaktoval jsem společnost s tím, co se stalo. Upřímně řečeno, společnost takového kalibru by podle mého názoru měla věnovat větší pozornost kurýrům, kterým svěřuje své produkty. Je to škoda.

Biostinex je podle mého názoru prostě fantastický! Vynikající balení, účinnost viditelná od prvního použití, společnost, kterou lze doporučit. Používám ji již 3 týdny a mohu říci, že dosažené výsledky předčily mé očekávání. Vřele doporučuji.

Kolik stojí Biostinex a kde se dá koupit?

Biostinex je doplněk stravy kapsle k dispozici pouze na oficiálních stránkách za cenu 750 Kč, kde obdržíte své balíčky doma.

Přečtěte si  Slimmestar 20 náplasti

Nedoporučuje se nakupovat z alternativních stránek, jako je Amazon, Alza, e-commerce a čínské stránky, abyste se dostali do podvodu nebo obdrželi výrobek, který neodpovídá originálu.

 • Objednávání z oficiálních webových stránek
 • Objednávka produktu je velmi snadná a stačí pouze
 • vyplnit objednávkový formulář s osobními údaji a telefonním číslem.
 • čekat na telefonát od operátora, který objednávku potvrdí.
 • produkt vám domů dorazí kurýrní službou s dopravou zdarma a platbou na dobírku.

Zelený čaj: vlastnosti, použití a kontraindikace

Zelený čaj se získává z listů rostliny Camellia Sinensis, která patří do čeledi Theaceae. Je známý a ceněný pro své antioxidační účinky, které jsou užitečné v boji proti stárnutí buněk.

Tato rostlina, z níž se získává čaj, může v přirozeném stavu dosahovat výšky až přes 2 metry, ale pro snadnější pěstování se obvykle zmenšuje na velikost keře nebo křoví. Listy jsou špičaté a zubaté, světle zelené, květy jsou malé, mají až 8 okvětních lístků a jsou obvykle bílé se zlatožlutými tyčinkami.

Pěstuje se hlavně v pevninské jižní a jihovýchodní Asii, v tropických a subtropických oblastech, i když se dnes pěstuje po celém světě.

Vlastnosti zeleného čaje

Zelený čaj má pro tělo nepochybně řadu příznivých účinků, z nichž nejdůležitější jsou.

Bojuje proti tvorbě volných radikálů, čímž zabraňuje stárnutí buněk a pleť je díky němu mnohem jasnější a mladší.

Má antioxidační účinky, podporuje srdeční činnost a přispívá k dobrému zdraví.

Snižuje hladinu LDL cholesterolu, tzv. špatného cholesterolu, a triglyceridů v krvi, a tím chrání před kardiovaskulárními chorobami, aterosklerózou a ischemickou chorobou srdeční.

Působí proti negativním účinkům kouření na náš dýchací systém.

Zelený čaj má také zeštíhlující účinek, a to do té míry, že se vyskytuje v různých dietách, a to díky přítomnosti methylxantinů v jeho listech, tj. kofeinu, theobrominu a theofylinu, které mají vliv na metabolismus. Tyto zásady mají hypoglykemický účinek a snižují vstřebávání cukrů. Mají také lipolytický účinek, protože prostřednictvím enzymatické stimulace podporují vylučování tuků z adipocytů, čímž stimulují tuky v tukové tkáni, které jsou vylučovány pro energetické účely fungování organismu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *