Slimmestar 20 náplasti

slimmestar

SlimmeStar je lehká náplast s chladivou texturou určená k použití na hýždě a další oblasti těla postižené celulitidou. Tento problém se vyskytuje zejména u žen a často ohrožuje jejich sebevědomí a estetický obraz.

Ačkoli si produkt SlimmeStar kupují především ženy, může jej používat každý zákazník a může pomoci udržet krásu pleti a podpořit její hydrataci.

SlimmeStar – co to je a jak to funguje?

SlimmeStar je nová náplast na tělo. Lze je používat jako každodenní péči o pleť pro muže i ženy. Jejich složení je určeno k použití na oblasti postižené nedokonalostmi, jako je celulitida. Používejte v kombinaci se zdravým životním stylem, správnou stravou a cíleným cvičením.

Denně používané náplasti SlimmeStar mají hydratační, chladivý a zvláčňující účinek. Koncentrace aktivních složek využívá přírodní synergie, bez přidaných barviv, konzervačních látek, parabenů a alkoholu, silikonů a drsných parfémů.

SlimmeStar – jaké jsou výhody a účinky?

Přípravek SlimmeStar lze použít na pokožku těla, kde se tvoří a hromadí celulitida a další nedokonalosti. Lze je používat v každodenní péči o krásu jako doplněk zdravého životního stylu, správné stravy a fyzické aktivity.

 •     Zlepšená hydratace pokožky
 •     dobrý stav oběhového systému
 •     přirozená tvorba kolagenu
 •     detoxikační funkce pokožky
 •     možný chladicí a změkčující účinek

SlimmeStar – jaké složky jsou obsaženy ve složení náplasti?

SlimmeStar - jaké složky jsou obsaženy ve složení náplasti

SlimmeStar používá pečlivou kombinaci přírodních účinných látek bez přidání škodlivých látek. Uvnitř najdete:

 •     Kofein
 •     Ricinový olej
 •     Olej Babassu
 •     Výtažek z levandule
 •     Extrakt z červených řas

SlimmeStar – Jak používat? Návod a pokyny k použití

Přípravek Slimmestar lze plně využít, pokud se po zakoupení budete řídit pokyny výrobce uvedenými v příbalovém letáku nebo na zadní straně obalu. Náplasti by se měly aplikovat na pokožku v místech celulitidy po osobní hygieně a úplném vysušení. Poté je podržte na místě, dokud se nevstřebají.

SlimmeStar – existují nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky?

Přípravek SlimmeStar mohou při celulitidě používat ženy i muži s různými typy pokožky. Přípravek by neměl být používán, pokud máte alergii na účinné složky přípravku. Měli byste se jí vyhnout, pokud máte na kůži vředy.

Přečtěte si  FitBerry 60 kapslí

SlimmeStar: názory a recenze na fóru

    „Moje celulitida je obzvlášť výrazná a já se vždy snažím dodržovat správnou dietu a provádět specifická cvičení. K tomu jsem přidal cenného spojence: SlimmeStar. Náplast je jemná, vstřebává se během několika minut a pomáhá mi udržovat dobrý stav pleti.

„Co se týče mé pomerančové kůže na hýždích, rozhodla jsem se dodržovat cílený fitness program a také používám SlimmeStar. Jsem velmi spokojen!

SlimmeStar – cena a kde koupit? Amazon, lékárna,

Původní verzi SlimmeStar lze zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce, kde máte přístup k objednávkovému formuláři, kde vyplníte následující osobní údaje:

 •     Název
 •     Telefonní číslo

SlimmeStar - cena a kde koupit

Jak se zbavit celulitidy? Nejlepší rady od dermatologů

Rádi o sebe pečujete a my to víme – proto se vám vždy snažíme nabídnout tisíce možností, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Od týdenního cvičebního plánu, který vám ukáže, že k udržení kondice stačí 15 minut denně, až po odborné rady, jak se zbavit strií. Nyní přichází na řadu velký nepřítel, celulitida, protože ano: v dnešní době existuje spousta věcí, které můžete udělat pro její odstranění doma.

I když už známe triky, jak zeštíhlit nohy, nestačí to. Můžete mít štíhlé nohy, a přesto mít celulitidu. Proto je na čase proti němu bojovat. Nejlepší je, že víte, jaké triky je třeba zvážit. Jaké potraviny byste měli užívat a jaká cvičení můžete provádět, jakmile zjistíte, které produkty vám pomohou.

Triky, jak se zbavit celulitidy

 • Sprchujte se studenou vodou: Ačkoli to může znít bláznivě, teď v létě vám nebude dělat problém sprchovat se studenou vodou, když víte, jaké má výhody, z nichž nejdůležitější je, že aktivuje krevní oběh. V ideálním případě se omezte na 5 minut a proveďte několik sérií od kotníku ke stehnu.
 • Anticelulitidní masáže (např. dřevní terapie): působením na svaly a lymfatické cévy se zbavujeme lokalizovaného tuku. Aby tento trik fungoval, je třeba, aby masáž prováděl profesionál.
 • Nenoste příliš těsné oblečení: je pravda, že nošení velmi těsného oblečení brání uvolňování toxinů z těla.
Přečtěte si  FitBerry 60 kapslí

Potraviny proti celulitidě

 • Voda: Pití vody je nezbytné pro odplavení toxinů a odstranění nahromaděného tuku. Navzdory všeobecnému přesvědčení může nedostatek vody vést k zadržování tekutin. Nejlepší je pít vodu při každém jídle a vyhýbat se dehydratačním nápojům, jako je alkohol a káva, a místo toho pít nálevy nebo přírodní šťávy.
 • Ovoce (zejména banány a jahody): Ovoce bohaté na draslík, jako jsou banány, podporuje krevní oběh a zabraňuje zadržování tekutin. Na druhou stranu ovoce, jako jsou jahody, působí antioxidačně, a tedy proti celulitidě.
 • Luštěniny (nejlépe čočka): bílkoviny podporují svalovou hmotu, ne tuk.
 • Zelenina: zelenina obsahuje bioflavonoidy a je velmi důležité vyhnout se „oranžové kůře“ (dýně, chřest, mrkev…).
 • Infuze: pomáhají nám očistit se.

Cvičení na redukci celulitidy

 • Kardio: chůze z kopce je cvičení, které velmi pomáhá.
 • Posilování: posilovací cviky s elastickým pásem, který můžete při chůzi stisknout mezi kotníky.
 • Dřepy: zařaďte do svého denního programu dřepy s několika opakováními.
 • Výpady: tento cvik je nejlepší provádět s určitou zátěží. Jedná se o pohyb jedné nohy dopředu vůči druhé, přenesení celé váhy těla na zadní nohu a pomalé pokrčení kolene. Tato odporová cvičení pomáhají budovat svalovou hmotu a odstraňovat celulitidu na nohou a hýždích.

Dodržováním těchto tipů se postupně zbavíte dolíčků na nohou. K tomu přidejte vzdání se sedavého způsobu života a začněte žít aktivně. Zavedení správných návyků pro zdravý životní styl, včetně správné stravy, vyloučení alkoholu a tabáku a všeho, co poškozuje správný krevní oběh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *